LOT 73
7 Chinees Imari borden met decor van vogels en innsecten bij perkje
7 Chinees Imari borden met decor van vogels en innsecten bij perkje - 18e eeuw - Ø (2 borden schilfertjes en 4 borden randrestauraties)
Richtprijs: €300- €500
06 Dec 2021
Netherlands, Duiven
Richtprijs: €300- €500
06 Dec 2021
Netherlands, Duiven