LOT 4339

(7) Delig lot miniaturen zilver.

W.o. een wekker, bloem, fotolijsten en bekerhouder met daarbij een onedele kolenkit, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen. 83 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 60 - € 90.

11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal

11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal