LOT 26
Munten
7 Gulden gouden rijder. Groningen en Ommelanden. 1761. Zeer Fraai / Prachtig.
CNM 2.20.7. Delm. 1162. 4,8 g.
10 Apr 2024
Netherlands, Klaaswaal
10 Apr 2024
Netherlands, Klaaswaal