LOT 74
74. Carl Axel Acking "Suspension" takarmatur, 1940-tal
CARL AXEL ACKING, takarmatur, Böhlmarks 1940-tal, Swedish Modern, mässing, höj- och sänkbar, diameter ca 75 cm; något slitage och något anlupen
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm