LOT 72
8 mahonie Louis XVI-stijl stoelen, waarvan 4 met armleggers, opengewerkte gestoken rug met strikornament, gestileerde, gestreepte blauw/beige bekleding en het geheel rustend op tapstoelopende poten, 19e eeuw
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum
12 Dec 2022
Netherlands, Hilversum