LOT 84
84. Nordiska Kompaniet, spegel, 1940/50-tal
NORDISKA KOMPANIET, spegel, Swedish Modern, 1940/50-tala, ram av mässing, märkt på baksidan med ritningsnummer 9692 - 7707, 116 x 47 cm; slitage
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm