LOT 4433
(9) Delig lot diversen zilver.
W.o. rokhaak, gespslotje en naamplaatjes waarvan enkele delen onedel, 19e en 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren. 78 gram, 835/1000. Geschatte opbrengst: € 50 - € 80.
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal
11 Oct 2020
Netherlands, Klaaswaal