LOT 92
92. Harald Notini, a table lamp, Böhlmarks 1940´s
HARALD NOTINI, bordslampa, Böhlmarks, 1940-tal, fot och skärm i mässing, mittstång i trä, märkt 15774, höjd 45 cm; visst slitage
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm