LOT 96
96. Gemla, serveringsvagn
SERVERINGSVAGN, Gemla 1940-tal, björk, överst med råglas, nedtill hyllplan med spjälor, på rullhjul, höjd 69, 77 x 47 cm; slitage
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm
24 Nov 2020
Sweden, Stockholm