A HANDRICK ca 1920
Description EN
Allegory of beauty.
Canvas. Signed 'A. Handrick'.
Period gilt carved frame.
Minor perforation to the middle right.
Beschrijving NL
Allegorie van de schoonheid.
Doek. Getekend 'A. Handrick.'.
Eigentijdse kader in verguld hout.
Minieme perforatie midden rechts.
Description FR
Allégorie de la beauté.
Toile. Signée 'A. Handrick'.
Bel encadrement d'époque en bois doré.
Perforation minime au milieu à droite.
Size: 228 x 137 cm, 245 x 152 cm
Description EN
Allegory of beauty.
Canvas. Signed 'A. Handrick'.
Period gilt carved frame.
Beschrijving NL
Allegorie van de schoonheid.
Description FR
Allégorie de la beauté.
Toile. Signée 'A. Handrick'.