A. Heydra (21ste eeuw) (2x), Bloemen

A. Heydra (21ste eeuw) (2x)

Bloemen

beide gesigneerd en gedateerd

beide olieverf op doek, 90x90 cm en 80x100 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

A. Heydra (21ste eeuw) (2x)

Bloemen

beide gesigneerd en gedateerd

29 Apr 2024
Netherlands, Hague