LOT 142
A. Lannoo, Karel Ooms, Verboden lectuur
Verboden lectuur
Painter / Artist / School
A. Lannoo, Karel Ooms
Technique / Size
olieverf op doek, 100x78 cm (met lijst: 125x102 cm)
Signature / Dating
gesigneerd 'A. Lannoo/naar K. Ooms' (linksonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Verboden lectuur
Painter / Artist / School
A. Lannoo, Karel Ooms
Technique / Size
Signature / Dating
12 Jun 2023
Netherlands, Hague