A Monogramista A LARGE MANNERIST FRAME
Kolem 1600
gilded wood
195 x 234 cm (h x w)
Impozantní bohatě zdobený rám z období manýrismu s plastickou řezbou představující florální motivy akantového listu a motivy ptactva, převážně orlů. Jedná se o rám, který byl původně součástí šlechtického interiéru určený na zakázku pro zarámování malby starého mistra. Původní stav a zlacení. Vnitřní rozměr: 162 x 127,5 cm
Kolem 1600
gilded wood
195 x 234 cm (h x w)