LOT 17
A. P. Winteringham (Engels, Werkzame periode 1892-1982), Werkzaamheden aan een lichtbaken bij het havenhoofd
Werkzaamheden aan een lichtbaken bij het havenhoofd
Painter / Artist / School
A. P. Winteringham (Engels, Werkzame periode 1892-1982)
Technique / Size
olieverf op doek, 46x68 cm (afm excl lijst)
Signature / Dating
gesigneerd (linksonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague
Painter / Artist / School
Technique / Size
Signature / Dating
gesigneerd (linksonder)
12 Jun 2023
Netherlands, Hague