A blackened hardwood and galuchat coffee table. Provenance: Zeberg gallery, Antwerp, s.d.
Description EN
A blackened hardwood and galuchat coffee table.
Provenance:
Zeberg gallery, Antwerp, s.d.
Beschrijving NL
Salontafel.
Structuur in tropisch hout. Blad belegd met roggenleer.
Herkomst:
Galerie Zeberg, Antwerpen, s.d.
Description FR
Table basse.
Structure en bois tropical. Dessus serti de galuchat.
Provenance:
Galerie Zeberg, Anvers
Size: 36.5 x 151 x 111 cm
Description EN
Provenance:
Zeberg gallery, Antwerp, s.d.
Beschrijving NL
Salontafel.
Herkomst:
Description FR
Table basse.
Provenance:
Galerie Zeberg, Anvers
Size: 36.5 x 151 x 111 cm