LOT 10

A.J. van Kuijk (20ste eeuw), mogelijk pseudoniem

‘Havengezicht Rotterdam’, gesigneerd ‘A.J. van Kuijk’ r.o.Olieverf op doek, 51,5 x 100,5 cmA.J. van Kuijk (20ste eeuw), mogelijk pseudoniem

Afmetingen: Olieverf op doek, 51,5 x 100,5 cm

Kunstenaar: A.J. van Kuijk (20ste eeuw), mogelijk pseudoniem

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam

14 Jun 2023
Netherlands, Rotterdam