A.J. van Kuijk (20ste eeuw), mogelijk pseudoniem
‘Havengezicht Rotterdam’, gesigneerd ‘A.J. van Kuijk’ r.o.Olieverf op doek, 51,5 x 100,5 cmA.J. van Kuijk (20ste eeuw), mogelijk pseudoniem
Afmetingen: Olieverf op doek, 51,5 x 100,5 cm
Kunstenaar: A.J. van Kuijk (20ste eeuw), mogelijk pseudoniem