LOT 81
ÅKE HOLM, SKULPTUR
Terracotta. Moses med stentavlorna. Signerad undertill. Höjd 32 cm. En fot med limmat avslag, smärre naggar.
27 Aug 2019
Sweden, Landskrona
27 Aug 2019
Sweden, Landskrona