LOT 81

ÅKE HOLM, SKULPTUR

Terracotta. Moses med stentavlorna. Signerad undertill. Höjd 32 cm. En fot med limmat avslag, smärre naggar.

27 Aug 2019
Sweden, Landskrona

27 Aug 2019
Sweden, Landskrona