LOT 0114
§ ALAN DAVIE C.B.E., R.A., H.R.S.A. (BRITISH
Signed and dated '04 in pencil upper left, gouache (Dimensions: 25.5cm x 28cm (10in x 11in))
(25.5cm x 28cm (10in x 11in))
Footnote: Provenance: Gimpel Fils, London
27 Jan 2021
UK, Edinburgh
(25.5cm x 28cm (10in x 11in))
27 Jan 2021
UK, Edinburgh