LOT 71
ALBANIA Zog (1925-1939) 5 Franga 1926 R Una stella sotto il busto - KM 8. 2 AG (g 25,00) R Splendida patina. Hairlines al D/
Grading/Status: SPL+
17 Dec 2021
San Marino, Serravalle
Grading/Status: SPL+
17 Dec 2021
San Marino, Serravalle