ALBERT MULLER-LINGKE (1844-1930)
Description EN
Joyful company in the inn. Canvas. Signed 'Müller-Lingke'.
Fine period gilt frame.
Beschrijving NL
Vrolijk gezelschap in de herberg. Doek. Getekend 'Müller-Lingke'.
Eigentijdse fraai vergulde kader.
Description FR
Compagnie festive dans l'auberge. Toile. Signée 'Müller-Lingke'.
Cadre doré d'époque.
Size: 68 x 83 cm, 106 x 125 cm
Description EN
Fine period gilt frame.
Beschrijving NL
Description FR
Cadre doré d'époque.