ALEXANDER CALDER (1898-1976)

Description EN
'Fêtes', 1971.
Aquatint. A series of seven.
All signed in pencil.
All in frame.

Beschrijving NL
'Fêtes', 1971.
Aquatint. Een reeks van zeven.
Alle getekend in potlood. Deze reeks vormde de suite bij de gelijknamige uitgave van Jacques
Prevert, uitgegeven bij Maeght. Alleen de 25 kopexemplaren, kregen een gesigneerde suite, zoals deze.
Alle in kader.

Description FR
'Fêtes', 1971.
Aquatinte. Une série de sept.
Toutes signées au crayon. Cette série a constitué la suite de Jacques
Prévert, publié par Maeght. Seuls les 25 exemplaires de tête, ont reçu une suite signée, comme celle-ci.
Cadres
Size: 320 x 235 mm (x7), 575 x 470 mm (x7)

25 Apr 2024
Belgium, Antwerp

Description EN
'Fêtes', 1971.
Aquatint. A series of seven.
All signed in pencil.
All in frame.

Beschrijving NL
'Fêtes', 1971.
Alle in kader.

Description FR
'Fêtes', 1971.
Aquatinte. Une série de sept.
Cadres

25 Apr 2024
Belgium, Antwerp