ALFRED BASTIEN (1873-1955)
Description EN
Farmscape.
Canvas. Signed 'A. Bastien'.
Provenance:
De Vuyst, Lokeren, 23.4.1983, lot. 17.
Beschrijving NL
Heidelandschap met boerderij.
Doek. Getekend 'A Bastien'.
Herkomst:
De Vuyst, Lokeren, 23.4.1983, lot 17.
Description FR
Ferme au pré.
Toile. Signée 'A Bastien'.
Provenance: De Vuyst, Lokeren, 23.4.1983, lot 17
Description EN
Farmscape.
Canvas. Signed 'A. Bastien'.
Provenance:
Beschrijving NL
Heidelandschap met boerderij.
Doek. Getekend 'A Bastien'.
Herkomst:
Description FR
Ferme au pré.
Toile. Signée 'A Bastien'.