ALFRED VERWEE (1838-1895)
Description EN
Cows in the meadow, 1888.
Canvas. Signed and dated 'Alfred Verwee/ 1888'.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Koeien in de wei, 1888.
Doek. Getekend en gedateerd 'Alfred Verwee/ 1888'.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Vaches au pré, 1888.
Toile. Signée et datée 'Alfred Verwee/ 1888'.
Cadre doré d'époque.
Description EN
Cows in the meadow, 1888.
Period gilt frame.
Beschrijving NL
Koeien in de wei, 1888.
Eigentijdse vergulde kader.
Description FR
Vaches au pré, 1888.
Cadre doré d'époque.