LOT 1371

ALGEMENE HUWELIJKSPENNING

FAMILIEPENNINGEN - ALGEMENE HUWELIJKSPENNING 17e eeuw (±1656-1657), by door (P. van Abeele). Caritas groep OPRECHTE LIEFDE TU??CHEN MAN EN VROUW • DUURT EEUWIGLYK WEL ZALIG IS DE TROUW rondom brede bloemenkrans. Kz. staande man en vrouw geven elkaar de hand, een duif komt aangevlogen met een olijftak HET HUWELYCK IS GODDELYCK VAN AART • WANNEER MEN T SAAM VYT REINE LIEFDE PAART rondom brede vruchtenkrans.AR gegoten en gebruneerd 79.8 mm. R. Licht opgewreven

Condition: Zeer fraai +/Bijna prachtig

22 Feb 2019
Netherlands, Amsterdam

22 Feb 2019
Netherlands, Amsterdam