LOT 2
ALICE FREY (1895-1981)
Les mariés, 1938.
Huile sur toile.
Signée et datée en bas à droite.
Olieverf op doek.
Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd.
120 x 85 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels
Les mariés, 1938.
Huile sur toile.
Olieverf op doek.
120 x 85 cm
15 Jun 2021
Belgium, Brussels