LOT 113
ANNA PETRUS, SVENSKT TENN
Janushuvud. Vas i delvis patinerat tenn, stämplad Svenskt Tenn Stockholm efter 1975 och signerad i godset. Höjd ca 11 cm.
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona
14 Aug 2018
Sweden, Landskrona