LOT 17
ANNE NILSSON, SNAPSGLAS, FEM ST
Glas med bemålad dekor. Orrefors. Modell "Clown". 1900-talets senare del. Höjd 19 cm. Bruksslitage.
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona
09 Aug 2022
Sweden, Landskrona