ANNE PIERRE DE KAT (1881-1968)
Description EN
'Kampveerse Toren', 1932.
Oil on canvas.
Titled, signed and dated 'The Cat/ June 1932'.
Beschrijving NL
'Kampveerse Toren', 1932.
Olie op doek.
Getiteld, getekend en gedateerd 'De Kat/ juni 1932'.
Description FR
'Kampveerse Toren', 1932.
Huile sur toile.
Titrée, signée et datée 'De Kat/ juni 1932'.
Size: 51 x 60.5 cm, 74 x 83 cm
Description EN
'Kampveerse Toren', 1932.
Oil on canvas.
Beschrijving NL
'Kampveerse Toren', 1932.
Olie op doek.
Description FR
'Kampveerse Toren', 1932.
Huile sur toile.