LOT 744

ANONIEM / ANONYME 1/2 XX

Description EN
Mythological scene.
Canvas, relined.

Provenance: Frits de Wit, Turnhout

Beschrijving NL
Scène uit de literatuur, theaterstuk of opera.
Doek, verdoekt.

Herkomst: Frits de Wit, Turnhout, s.d.

Description FR
Scène tirée de la littérature, d'une pièce de théâtre ou d'opéra.
Toile, rentoilée.

Provenance: Frits de Wit, Turnhout, s.d.
Size: 105 x 71 cm, 121 x 85.5 cm

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp

Description EN
Mythological scene.
Canvas, relined.

Beschrijving NL
Doek, verdoekt.

Description FR
Toile, rentoilée.

08 Dec 2021
Belgium, Antwerp