ANONIEM / ANONYME 1/2 XX
Description EN
Mythological scene.
Canvas, relined.
Provenance: Frits de Wit, Turnhout
Beschrijving NL
Scène uit de literatuur, theaterstuk of opera.
Doek, verdoekt.
Herkomst: Frits de Wit, Turnhout, s.d.
Description FR
Scène tirée de la littérature, d'une pièce de théâtre ou d'opéra.
Toile, rentoilée.
Provenance: Frits de Wit, Turnhout, s.d.
Size: 105 x 71 cm, 121 x 85.5 cm
Description EN
Mythological scene.
Canvas, relined.
Beschrijving NL
Doek, verdoekt.
Description FR
Toile, rentoilée.