ANONIEM / ANONYME XIX
Description EN
Pair of portraits.
Depicting lady's portait with bare breast and the Holy Cecilia.
Pastel. Oval. Bearing signature and date.
In gilded frames of Louis XVI style, damaged.
Beschrijving NL
Paar portretten.
Pastel. Ovaal. Signatuur-en datumdragend.
Voorstellende damesportret met ontblote borst en de Heilige Cecilia.
In vergulde kaders in Louis XVI-stijl, beschadigd.
Description FR
Paire de portraits.
Pastel. Ovale. Portant une signature et une date.
Figurant une femme au sein dénudé et sainte Cécile.
Dans des cadres dorés de style Louis XVI, abîmés.
Size: 58 x 48 cm, 88 x 76 cm
Description EN
Pair of portraits.
Beschrijving NL
Paar portretten.
Description FR
Paire de portraits.
Size: 58 x 48 cm, 88 x 76 cm