ANONIEM / ANONYME XVII Italië/ Italie
Description EN
Janus of Benevento in the dungeon, surrounded by lions.
Canvas. Initialled and dated.
Repaints and restorations over the entire surface.
Fine giltwood Louis XVI frame.
Beschrijving NL
Januarius van Benevento in de kerker, omringd door leeuwen.
Doek. Monogram-en datumdragend.
Overschilderingen en restauraties over de gehele oppervlakte.
Verguld houten kader in Louis XVI stijl.
Description FR
Januarius de Benevento dans un donjon, entouré de lions.
Toile. Portant un monogramme et une date.
Repeints et restaurations sur toute la surface.
Cadre en bois doré de style Louis XVI.
Description EN
Canvas. Initialled and dated.
Beschrijving NL
Description FR