LOT 6
ARMAND VANDERLICK (1897-1985)
Voiliers, 1968
Huile sur toile. Signée en bas à droite.
Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd.
65 x 75 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.
18 Jun 2020
Belgium, Brussels
Voiliers, 1968
65 x 75 cm