LOT 7
ARMAND VANDERLICK (1897-1985)
La mer, de zee, 1969
Huile sur toile. Signée en bas à droite.
Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd.
70 x 60 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.
18 Jun 2020
Belgium, Brussels
La mer, de zee, 1969
70 x 60 cm
18 Jun 2020
Belgium, Brussels