LOT 8
ARMAND VANDERLICK (1897-1985)
Brise-lame, 1971
Huile sur panneau. Signée en bas à droite.
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd.
33 x 61 cm
Provenance/Herkomst: Collection privée / Prive collectie, Lasne.
18 Jun 2020
Belgium, Brussels
Brise-lame, 1971
Olieverf op paneel.
Rechts onderaan gesigneerd.
33 x 61 cm