LOT 11
ARMLÄNSSTOL
Betsat trä med skinnklädsel. Senbarockstil, 17/1800-tal. Extra skinnstycke medföljer. Repor, märken.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona