LOT 94
ARMRING
18K vitguld. Stel, öppningsbar armring. Falköping 1982. Vikt ca 61,5 gram. Innermått ca 16 cm. Vitguldsrodieringen med ställvis slitage, repor.
För denna vara gäller inte ångerrätten enligt Lag 2005:59 11§ punkt 2.
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona
17 Oct 2017
Sweden, Landskrona