LOT 42
ÅTTA LOCKDOSOR, KINA 1600-1800-TAL
Porslin med kobolt-dekor. D ca 4-7 cm. Mindre skador och slitage. Proveniens: Börje Forssells samling, Göteborg.
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona
18 Dec 2018
Sweden, Landskrona