AUGUSTE MOREAU (1834-1917)
Description EN
L'aurore'
L'aurore'
Figure in bronze, olive green patina.
Signed 'Aug(us)te.Moreau'.
Scarf missing.
Beschrijving NL
L'aurore'
Figuur in brons, olijfgroene patina.
Getekend 'Aug(us)te.Moreau'.
Sjaal ontbreekt.
Description FR
L'aurore'
Epreuve d'époque en bronze à patine vert olive.
Signée 'Aug(us)te.Moreau'.
Manque l'écharpe.
Description EN
L'aurore'
L'aurore'
Signed 'Aug(us)te.Moreau'.
Scarf missing.
Beschrijving NL
L'aurore'
Getekend 'Aug(us)te.Moreau'.
Sjaal ontbreekt.
Description FR
L'aurore'
Signée 'Aug(us)te.Moreau'.
Manque l'écharpe.