LOT 28
Auction 6
AUSTRIA Francesco Giuseppe I d'Asburgo Lorena (1848-1916) Ducato 1890 A zecca di Vienna - Fr. 493 AU (g 3,49)
Grading/Status: SPL-FDC
04 May 2024
Italy, Verona
Grading/Status: SPL-FDC
04 May 2024
Italy, Verona