AXEL EINAR HJORT (°1959)
Description EN
Round 1930s table.
Top in beech. Legs with rootnut veneer (rounded on the inside).
With one extension in beech.
Provenance:
sale Pierre Bergé & Associés, 20.09.2012, lot 34
Beschrijving NL
Ronde tafel. Ca. 1930.
Bovenblad in beuk. Poten met wortelnootfineer, afgerond aan de binnenzijde.
Met één verlengstuk in beuk
Herkomst:
veiling Pierre Bergé & Associés, 20.09.2012, lot 34
Description FR
Table ronde. Ca. 1930.
Dessus en hêtre. Pieds en placage de ronce de noyer, arrondis à l'intérieur.
Avec rrallonge.
Provenance:
Pierre Bergé & Associés, 20.09.2012, lot 34
Size: H.: 73 cm; Diam.: 100 cm (+45 cm)
Description EN
Round 1930s table.
With one extension in beech.
Provenance:
Beschrijving NL
Ronde tafel. Ca. 1930.
Met één verlengstuk in beuk
Herkomst:
Description FR
Table ronde. Ca. 1930.
Avec rrallonge.
Provenance: