LOT 43
AXEL KLEIMER (1881-1945)
Olja på duk, signerad och daterad -16. Fartyg på redden. 43x65 cm. Obetydliga smutsfläckar.
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona
23 Oct 2018
Sweden, Landskrona