LOT 5023
Aardewerk piëdestal met polychroom chinoiseriedecor op zwart fond, uitvoering Grimwade's Winton, Stoke-on-Trent, Engeland, eerste kwart 20e eeuw -craquelé-, 62 x 25 cm
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht
13 Sep 2020
Netherlands, Utrecht