LOT 14
Aart Bijl (1885-1962)
Afgemeerd schip bij de Pelchrimvaderkerk te Delfshaven. Gesigneerd r.o. Druk van den etser.
Afmeting: Ets 40 x 28 cm.
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: Ets 40 x 28 cm.
19 May 2021
Netherlands, Rotterdam