LOT 42
Aart Bijl (1885-1962)
Aart Bijl (1885-1962), 'Kerk van Hillegersberg', gesigneerd in potlood 'Aart Bijl' en gedateerd '10' r.o. en geannoteerd 'Hillegersberg' & 'druk van den etsen' l.o.
Afmeting: ets, 47,5 x 29,5 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam
Afmeting: ets, 47,5 x 29,5 cm
14 Dec 2022
Netherlands, Rotterdam