LOT 106
Aat Verhoog en Herman Berserik
1 kleurenlitho en 1 ets, beide in potlood gesigneerd en genummerd (Berserik no. 5/15 uit 1961), zonder lijst, 50x65 cm en 51x66 cm
22 Aug 2019
Netherlands
22 Aug 2019
Netherlands