LOT 20
Ab van 't Hoff (1912-1992), bloemstilleven, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '84 -50 x 40 cm-
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein
22 Jun 2021
Netherlands, IJsselstein