Abraham Fresco (1903-1942), Stilleven met theepotje en beeldjes

Abraham Fresco (1903-1942)

Stilleven met theepotje en beeldjes

gesigneerd (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 54x67 cm

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Abraham Fresco (1903-1942)

gesigneerd (rechtsonder)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague