Abraham Fresco (1903-1942), Stilleven met theepotje en beeldjes
Abraham Fresco (1903-1942)
Stilleven met theepotje en beeldjes
gesigneerd (rechtsonder)
olieverf op doek, zonder lijst, 54x67 cm
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Abraham Fresco (1903-1942)
gesigneerd (rechtsonder)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague