Abraham Hulk (1813-1897), Een vissersboot met gebroken mast voor de Engelse kust

Abraham Hulk (1813-1897)

Een vissersboot met gebroken mast voor de Engelse kust

signed 'A. Hulk.' (lower right)

olieverf op paneel, 18x25,5 cm (met lijst 35,5x32,5 cm)

Conditie: Goed, vernis iets vergeeld en beetje oppervlaktevuil.

29 Apr 2024
Netherlands, Hague

Abraham Hulk (1813-1897)

29 Apr 2024
Netherlands, Hague