Abraham Hulk (1813-1897), Een vissersboot met gebroken mast voor de Engelse kust
Abraham Hulk (1813-1897)
Een vissersboot met gebroken mast voor de Engelse kust
signed 'A. Hulk.' (lower right)
olieverf op paneel, 18x25,5 cm (met lijst 35,5x32,5 cm)
Conditie: Goed, vernis iets vergeeld en beetje oppervlaktevuil.
29 Apr 2024
Netherlands, Hague
Abraham Hulk (1813-1897)
29 Apr 2024
Netherlands, Hague