Acht zilveren dessertcouverts, Den Haag
Description
Een glad model met iets gekruld uiteinde. Maker Carel Stephanus Hurau, Den Haag gekroonde I=1804. Hierbij een vork met reparatie aan de steel, waardoor keuren zijn weggevallen en een lepel uit 1815.. 925/1000.
Dimensions
L. ca 18,5 en 16,5 cm
Weight / Size / Quality
Ca 582 gram
Description
Dimensions
L. ca 18,5 en 16,5 cm
Weight / Size / Quality
Ca 582 gram