LOT 299
Achttiende eeuws Chinees gedekseld kannetje in porselein met een polychroom zgn "mandarijner"-decor - hoogte : 13 cm ||18th Cent. Chinese lidded pitcher in porcelain with polychrome figures decor
07 Nov 2020
07 Nov 2020